• https://www.facebook.com/bayramkaraca28
  • https://twitter.com/bayramkaraca28


Esenli Köyü Kurtbeli Şenliğine Hazır
15 Temmuz 2019 saat 22:38

Esenli Köyü Kurtbeli Şenliği’ne Hazır…

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Esenli Köyü Kurtbeli Şenliği, bu yıl 28 Temmuz 2019 Pazar günü düzenlenecek. Esenli Köyü İş adamlarımız Esenli Köyünde ikamet eden ve gurbette ki hemşerilerimizin desteğiyle gerçekleşecek olan Kurtbeli Şenliğine sayılı günler kaldı.

Gurbetteki hemşerilerimizi ve Bölge halkını bir araya getirmek amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenen Esenli Köyü Kurtbeli Şenliği bu yıl 28 Temmuz 2019 Pazar günü düzenlenektir.

Şenlik vesilesiyle yüreğinde Esenli Köyü sevdası taşıyan tüm hemşerilerimizi buluşturmak, yeni dostluklar sağlamak, gurbet hüznüne dağıtmak ve geleneksel kültürümüzü yaşatmak amaçlanmıştır. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz her şenlik dolu dolu ve yoğun katılımlı olmuştur.

28 Temmuz 2019 Pazar günü Sizleri Esenli Köyü Kurtbeli  Şenliğinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Mavi Karadeniz Televizyonu’nda da canlı yayınlanacak olan ve Hacı Mehmet’in sunacağı Esenli Köyü Kurtbeli Şenliğine;Ebru Kasapoğlu, Hakan Köntek, Ali Tetik,Tekin Hıdır, Mehmet Sivri , Özcan Yılmaz, Hüseyin Cendeoğlu, Musa Sıbıç, Zeki Demirci ve Davul Zurna Ekibi Bayram Karakoç-Fazlı Sivri-Uğur Keskin-Metin Keçeci katılacak.

TÜM KÖYLÜLERİMİZ TÜM HEMŞERİLERİMİZ DAVETLİDİR
628 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın