• https://www.facebook.com/bayramkaraca28
  • https://twitter.com/bayramkaraca28sanalbasin.com üyesidir

Zonguldak Tepebaşı Huzur Sokak Sakinleri İftarda Biraraya Geliyor

Zonguldak Tepebaşı Huzur Sokak Sakinleri İftarda Biraraya Geliyor


Zonguldak Tepebaşı Mahallesi’nde ikamet eden köylülerimiz ve hemşerilerimiz iftar yemeğinde bir araya geliyor.

Her sene düzenlenen  iftar yemeğine köylülerimizin ve mahalle sakinleri olarak katılımın yüksek olması birlik ve beraberlik açısından güzel bir örnek teşkil etmektedir.

Zonguldak Tepebaşı mahallesi Sarı Toprak Sokak (Diğer Adıyla Huzur Sokak) sakinlerince düzenlenen  Geleneksel “Huzur Yolu” iftar yemeğinin 6.sı  19 Mayıs 2019  Pazar günü yapılacaktır.

Organizasyon komitesi tarafından yapılan açıklamada, Her yıl Ramazan ayının 2. Pazar günü Sarı toprak sokakta “ Huzur Yolu” adıyla düzenlen iftar yemeğimiz mahalle sakinlerince ve diğer mahallelerde oturmakta olan hemşerilerimizinde katkılarıyla her geçen yılda daha da yoğun talep ve istek karşısında kapasiteyi artırmaya devam ediyoruz. 2013 yılında ilk olarak düzenlenen iftar yemeğimiz 150 ile 200 kişi arasında iken her yıl katılımın fazla olması ve talebin artmasından dolayı 19 Mayıs 2019  tarihinde    6.sı düzenlenecek olan iftarımızın 700-1000 kişilik bir iftar yemeği olabileceği tahmin edilmekte olup, hazırlıklar buna göre yapılmaktadır diye belirtildi.

Geçtiğimiz sene mahallemiz de doğalgaz kazısı olması sebebiyle İftar programımızı ertelemiştik.


            Bu nedenle Tepebaşında yaşayan köylülerimiz, hemşerilerimiz ve mahalle sakinlerimiz ile diğer mahallelerde oturmakta olan hemşerilerimiz inde 19 Mayıs Pazar günü , Tepebaşı mahallesi sarı toprak sokakta (diğer adıyla huzur sokakta ) düzenlenecek olan iftar yemeğimizde bizlerle birlikte olmalarını arzu ediyoruz.

Saat 19:15'te  başlayacak olan programda değerli hocalarımız tarafından hazırlanacak olan Sohbet, Kuranı kerim okunması ve dualar ile başlayacaktır.

 

            Organizasyon komitesi olarak Zonguldak'ta ikamet eden bütün köylülerimizi  ve hemşerilerimizin  katılımlarını bekliyoruz.


542 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın