• https://www.facebook.com/bayramkaraca28
  • https://twitter.com/bayramkaraca28
 Köylülerimiz Yeni Havaalanında
Açıklama
 Yaz Kur'an Kursumuz
Açıklama
 Esenli Köyü Gençleri Horon Show
Açıklamasanalbasin.com üyesidir

Esenli Köyüne Misafirhane İçin Flaş Gelişme

Esenli Köyüne Misafirhane İçin Flaş Gelişme


Esenli Köyü Muhtarı Osman Tenk ile Bursada biraraya geldik.Annesinin rahatsızlığı için geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.İkinci torununun mutluluğuyla gözünaydın dileklerimizi ilettik mutluluğuna ve üzüntüsüne ortak olduk.Esenli Köyü'nün büyük sorunlarından olan misafirhane için fikrimizi belirttik sıkıntıları söyledik.

Osman Tenk;Hopa mevkiinde bulunan Sağlık Ocağının çatısının söküleceğini üstünü çok amaçlı misafirhane yapmak için girişimlerimizi başlattık, başvuru dilekçemizi ilgili makamlara ulaştırdık.Olumlu yanıt alacağımızı umuyoruz.Kış ayının gelmesiyle birlikte çalışmalarımıza ara verdik.Bizim dönemimize yetişmesi halinde biz yapacağız.Eğer yetişmezse 31 Martta seçilecek Esenli Köyü'nün yeni muhtarı için zemini hazırladık Köyümüze hayırlı olsun dedi.

Ayrıca son günlerde üzerine atılan iftiraların kesinlikle doğru olmadığını belirten Muhtarımız; hakkımızda doğru olmayan bilgileri yayan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacaktım sonrasında vazgeçtim.

Osman Tenk,bizim alnımız ak Esenli Köyü'nün hakkını savunmak için bütün gayretimle çalıştım çabaladım.Aklında şüphe olan köylülerin mahkeme yolunun açık olduğunu da ekledi.

Osman Tenk yeni su deposunun da yerinin belirlendiğini ve yeni dönemde çalışmaların hızlanacağını ekledi.Seçmen sayımızın çok olması Esenli Köyü'nün Köydes'ten alacağı desteğin fazla olmasına işaret etti.Seçime katılan Esenli Köyü'nün çıkarlarını gözetmek için canla başla çalışan tüm muhtar adaylarına başarılar dilerim dedi.539 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın