• https://www.facebook.com/bayramkaraca28
  • https://twitter.com/bayramkaraca28
               


sanalbasin.com üyesidir

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Halil HIDIR (17/04/2017 13:31)
Konu : köyümüzün tarihi
Mesaj : Mensubu olmaktan gurur duyduğum Esenli Köyümüzün tarihi ile ilgili bilgiler yayınlarsanız çok faydalı olacaktır. Ayrıca elinde aile geçmişi ile ilgili Osmanlıca belgesi olan varsa lütfen paylaşsın. Türkçeye çevirelim sitede yayınlansın. Böylece Köyümüzle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabiliriz.
Sedat (27/03/2017 13:25)
Konu : Dernek
Mesaj : Herkese Selamün Aleyküm.
Dernek konusunda Bayramın yazdıklarına katılıyorum, ve yeni yönetimden bu konu hakkında bir istişare yapıp gerçekten Esenliköyü halkına olumlu yada olumsuz bir cevap verecekleri kanaatindeyim. Bu çok güzel bir jest olur.Herkese şimdiden teşekkürler.
Gıda Halim (19/10/2016 10:56)
Konu : davet
Mesaj : Merhaba sizleri toptan gıda alım satım sitemiz gidahalim.com a davet ediyoruz. Ilan limiti uyelik ucreti yok. Sizi aramizda gormekten mutluluk duyacağız.

Üreticileri, toptancıları, perekendecileri , tuketicileri bir araya getiriyoruz. Pazar araştırması, hızlı alışveriş için websitemize bekleriz.
Kamil (01/02/2016 10:03)
Konu : geçmişim hakkında bigi
Mesaj : Şu anda Eynesil köseli mahallesinde nufusa kayıtlıyım.Atalarım hakkında bilgi istiyorum.
"Kamil Bey lütfen telefonla iletişim kurmanızı tavsiye ederim saygılar "
Editör:Bayram Karaca
İskender YILDIZ (10/01/2016 01:00)
Konu : Merhaba
Mesaj : Merhaba. Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü’ndenim. Isparta’da maarif müfettişi (eğitim denetmeni) olarak görev yapmaktayım. İklim, doğa, tarih, kültür zengini olan harika topraklarda yaşıyoruz. 2016’nın dünyaya, Türkiye’ye, hepimize sağlık, huzur, barış, mutluluk dolu günler yaşatmasını dilerim. Kan, kin, öfke, gözyaşı olmasın. Isparta’dan size, Göksun Keklikoluk Köyü’ne, İmranlı Doğançal (Yazıkoy) Köyü’ne, selam bekleyen herkese iyi geceler, selamlar.
Yaşar KESKİN (29/05/2015 13:08)
Konu : KURTBELİ ŞENLİĞİNİZİN SUNUCULUĞUNA TALİBİM
Mesaj : Her yıl olduğu gibi bu yılda 17 -18 Temmuz Tarihinde düzenleyeceğiniz Kurtbeli yayla şenliğinizin proğram sunuculuğuna talibim.Organizatör ve sponsorların dikkatine sunarım.
ENİS ÇELİK (31/10/2014 17:12)
Konu : TŞK
Mesaj : arkadaşlar resimleri kim attıysa çok tşk ederim eskilere daldık yine
Tuncay Taşcı (12/04/2014 09:44)
Konu : Tebrik
Mesaj : Değerli dayım Osman Tenk seni ve ekibini en samimi duygularıma kutlarım ve sağlıklı ve güzel günler sizlerle olsun negenin Tuncay Taşcı hamzali köyü istanbul
orhan (23/03/2014 22:15)
Konu : tebrik
Mesaj : görele buyuk bırlık partısıne esenlı koyunden yasılısı gencı bay bayan gercekten gönul veren dava arkadaslarımızı aramızda görmek ıstıyoruz
Tezcan (31/01/2014 20:35)
Konu : MÜZİK
Mesaj : Amaç müzik dinletmekse koyun sitenin bi köşesine ihtiyaç duyan dinlesin.
orhan (29/12/2013 18:12)
Konu : haberler
Mesaj : lütfen yeni yeni haberler atınız çok sıkıcı haberler var hep aynı
"Orhan Bey ;Yeterince güncel olduğumuzu düşünüyoruz.Elimizden geldiğince çalışıyoruz bu sizlerin katkılarıyla olmaktadır.saygılar sunarız...."
Bayram Karaca
melikhoca (19/12/2013 13:11)
Konu : sitemiz
Mesaj : çok değerli arkadaşlar sitemizi kurup,haber edindiğimiz köyümüz insanları nının sağlık ve sıhhatini diler, hayırlı olmasını temenni ederim.
tüm esenli köyüne selamlarımı sunarım.
ali tenk (28/09/2013 20:29)
Konu : muhtarlık
Mesaj : osman tenke inadıya baraj ahmeti muhtar dikecem 20 oyla geliyorum .
ali tenk (28/09/2013 09:11)
Konu : osman tenk
Mesaj : muhtarın koye yaptigi bir hizmet mi var osman tenkle hizmete devam ediyosunuz
"Sayın Ali Tenk biz reklam yaparız ve siizler över yada eleştirirsiniz bu sizin tekelinizdedir Saygılarımızla "
Editör Bayram Karaca
abdullah (28/07/2013 12:05)
Konu : başarilar
Mesaj : başarilar
mehmet tenk (20/06/2013 21:11)
Konu : fırtına spor
Mesaj : şampiyon biziz rakiplere şans yok
Mehmet Zor (06/06/2013 03:15)
Konu : MİRAÇ KANDİLİMİZ.
Mesaj : Tüm Esenli Köyünün ve İslam AlemininMİRAÇ KANDİLİMİZ TÜM DİN KARDEŞLERİME SAGLIK AFIYET HUZUR SALİH AMEL İŞLEMEYİ İMANLA YAŞAMAYI KARDEŞÇE BU ÜLKEDE BÖLÜNMEDEN CAN CANA KAN KANA OLMAYI ZORDA KALANLARI MAZLUMLARI YETİMLERİ YUVA KURAMIYANLARI EVLAT SAHIBI OLMIYANLARIN VE KALBİNDE NE MURADI VRSA HAKLARINDA HAYRIN EN HAYIRLISINI MİRAÇ GECESİNİN YÜZÜ HÜRMETİNE VATANIMIZA HUZUR MİLLETİME KARDEŞLİK BİRLİK BERABERLİK NASİP ET ALLAHIM KALBİMİZDEN DUAMIZI DİLİMİZDEN ADINI S.A.V SEVGİSİNİ YÜCELT İMAN ÜZERE YAŞAMAMIZI BİZE NASİP ET CÜMLE DİN KARDEŞLERİMİN MİRACI KUTLU MUTLU HUZURLU OLSUN AMİN
Not : Sayfanizi ziyaret etmistim , bakarken Kuran okunmaya baslandi sayfadan dinlemesi hos oldu Allah razi olsun ta binlerce kilometre uzaga ulasti bu kuran dinlememe vesile oldunuz.... Mehmet Zor abd.
Fatih (01/04/2013 22:35)
Konu : Geleneksel Futbol Turnuvası
Mesaj : Bu sene düzenlenmesi beklenen geleneksel Esenli Köyü Futbol Turnuvasında hala belirsizliğini sürdürmekte. Gerekli bilgilerin bir an önce değerli köylülerimizle paylaşılması gerektiğini düşünüyorum. Bu sene zaman geçmeden düzenlemesi gereken bir organizasyon çünkü .
"Sevgili köylümüz dernek başkanlığından aldığımız bilgilere göre turnuvanın Nisan ayı sonu Mayıs ayı başlarında olacağını açıkladı.Sitemiz üzerinden bilgilendirme yapacağız bizi izlemeye devam edin Saygılarımızla"
Bayram Karaca
MURAT CAN SIBIÇ (04/03/2013 11:26)
Konu : Teşekkür mesajı
Mesaj : Değerli Esenli Köyü Haber yöneticileri, Sizleri cok uzaklardan Afrikanın doğu kıyısı Mombasadan takip ediyorum.Vatanımdan binlerce kilometre uzakta olmak beni derin bir özlem içerisine düşürüyor.Yapmış olduğunuz yayınlar ile bu hasrete biraz olsun su serpmektesiniz.Bir araya gelecek hemşehrilerim yok buralarda.Sizler insanlarımı, dostlarımı, görmeyi arzuladığım memlektimi ayağıma kadar getiriyorsunuz.Bu sebeple başta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bayram Karaca olmak üzere onun şahsında hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla MURAT CAN SIBIÇ Turkish Airlines Ralation Station Manager Mombasa/Kenya
"Bizler uzak diyarlardan takip eden sevgili abimize biz teşekkür ederiz sıla özlemine bir nebze merhem olabiliyorsak ne mutlu bize "
Bayram Karaca
Erkan (27/02/2013 03:17)
Konu : Hasan Ustaoğulları
Mesaj : Bu arada Hasan Usta Oğulları sülalenin ayaması soy adımız Bıçakcı'dır Akköy'deki mahallemizin adıda Ustalı mahallesidir ve Hasan Usta Oğlu anlıcanız gibi Ustaoğlu Hasandan gelıyor yanı aslı ustaoğlu'dur ve bu sülaleden olan köyde tek Bıçakcı'lar değildir Gürel-Aydın-Yılmaz-Usta-Naldemircioğulları'da vardır bunlarda bizim sülaledir ama hepsi Bıçakcı torunudur. Büyük ihtimal ile dedemiz Bıçakcı ustası olduğu ıcın Bıçakcı olmus kimi Naldemirci olmus ilgilendiniz için saolun şimdiden tesekkürler.
 1  ...